POEZIJASCG - forum POEZIJASCG -
DOBRODOÅ LI NA FORUM O POEZIJI I JOÅ  PONEƈEMU !
 
 POČETNAPOČETNA  PitanjaPitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   REGISTRACIJAREGISTRACIJA 
 ProfilProfil   Proveri porukeProveri poruke   PristupiPristupi 

Australija open 2008

 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    POEZIJASCG - forum -> OSTALI SPORTOVI
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
nenad



Pridružio: 21 Jan 2008
Poruke: 6
Lokacija: Otadzbina Srbija

PorukaPoslao: Pon Jan 21, 2008 1:16 pm    Naslov: Australija open 2008 Odgovoriti sa citatom

Не можемо ма колико били имуни на спорт окренути главу од успеха наших тенисера на теренима Тениског спортског центра у Мелбурну. О томе о каквом се успеху ради довољно је рећи да у овом тренутку док пишем ову поруку међу осам најбољих у женској конкуренцији се налазе Ана Ивановић (играће са Венус Вилијамс) и Јелена Јанковић (играће са Сереном Вилијамс). У мушкој конкуренцији Ђоковић наставља да гази редом па је после релативно лако победе против домаћег играча Лејтона Хјуита ушао међу осам најбољих и играће против Шпанца Ферера. А да не заборавимо да је и Јанко Типсаревић умало избацио најбољег међу најбољима Роже Федерера и да га је од тога делила само једна лопта.

Осим тога Јелена Јанковић фантастично игра и у игри дублова, као и Ненад Зимоњић у пару са На Ли у мешовитим, и Нестором у дубл конкуренцији.

Ако се узме у обзир и учествовање Троицког и Пашанског на Опену што је само по себи велики успех, онда можемо рећи да је судећи по овоме ово година српског тениса.

ТЕНИСЕРИ СВАКА ЧАСТ
_________________
Jer imaÅ” kƦerku, sestricu moju,
ne zaboravljaj nju mene žaleƦi,
tuguj u srcu al s ponosom priĆØaj
moj sin je pao Kosovo braneƦi.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
nenad



Pridružio: 21 Jan 2008
Poruke: 6
Lokacija: Otadzbina Srbija

PorukaPoslao: Sre Jan 23, 2008 9:30 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Каква игра, каква брилијантна игра наших тенисера. Срби су најуспешнија нација на Аустралијан опену. Од осам полуфиналиста Ози опена (у мушкој и женској конкуренцији) чак три су представника нашег народа. Феноменално.

Прво је Јелена савладала млађу сестру Вилијамс са 2-0, следећег дана Ана још лакше побеђује и старију Вилијамс са 2-0, а шлаг на торту је победа Ђоковића против Шпанца Ферера са 3-0. Да подсетимо да Ана и Новак још нису изгубили ни један сет а у полуфиналу су.

Пошто Новак игра против цара тениских терена Роже Федерера нереално је очекивати победу у том дуелу. Али зато у конкуренциији дама шта више него изгледно је српско финале јер Шарапова против Јелене и Хантухова протин Ане и нису тако велике препреке.

Свака част нашим тенисерима
_________________
Jer imaÅ” kƦerku, sestricu moju,
ne zaboravljaj nju mene žaleƦi,
tuguj u srcu al s ponosom priĆØaj
moj sin je pao Kosovo braneƦi.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    POEZIJASCG - forum -> OSTALI SPORTOVI Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  

Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group
Prevod by CyberCom
Chronicles phpBB2 theme by
Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford. .