POEZIJASCG - forum POEZIJASCG -
DOBRODOÅ LI NA FORUM O POEZIJI I JOÅ  PONEƈEMU !
 
 POČETNAPOČETNA  PitanjaPitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   REGISTRACIJAREGISTRACIJA 
 ProfilProfil   Proveri porukeProveri poruke   PristupiPristupi 

POEZIJASCG - PRVI PUT - PRIPREMNI RADOVI
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    POEZIJASCG - forum -> KNJIGA *POEZIJASCG*
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
ljuba-trebotin
Site Admin


Pridružio: 10 Avg 2006
Poruke: 279
Lokacija: KruŔevac

PorukaPoslao: Pet Mar 28, 2008 5:05 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Da, ima malo nerazumevanja izmedju mene, Nate i Zorice.

MoraƦu da joÅ” jednom pojasnim Å”ta sam hteo da kažem kad sam napravio i predložio Tim za buduƦi projekat koji Ʀe se baviti rodoljubivom poezijom.

Prvo ja o Nati, Zorici, Bilu, Likoti i Mariji, zaista mislim sve najbolje, kao ljudima, pesnicima, rodoljubima, znaĆØi oni su baÅ” naj-naj u svakom pogledu.

Zato i mislim i zato sam i pomenuo ideju da oni vode taj buduƦi projekat, *ZA MIRIS BOŽURA - POEZIJASCG* koji treba da bude tematski, jer duboko verujem da bi ga savrÅ”eno profesionalno odradili. Ujedno bi imali malu satisfakciju Å”to neke od njihovih ideja u vezi sa ovim projektom (vezano za korice) nisu proÅ”le u potpunosti.

Ja liĆØno nisam mislio da im ne pomažem u tom zadatku, ali dobro je da se Å”to Å”iri krug ljudi ukljuĆØi u ovaj rad i ovo druženje, koje bi trebalo da nam ĆØini zadovoljstvo.

Zato sam rekao u svim mojim tekstovima u Ovoj temi Foruma i opet ponavljam, prihvatajuƦi Zocino miÅ”ljenje da treba samo malo dobre volje od svih nas, koji smo ovde, da se složimo i odradimo i ovaj i buduƦe projekte, na nadam se pravi naĆØin.

RazliĆØitih miÅ”ljenja je bilo i biƦe o svakoj temi, pa i ovom naÅ”em zajedniĆØkom projektu, ali pridružujem se Bilu i njegovom APELU za jedinstvo i stvarno se izvinjavam svima, posebno Nati i Zoci, ako su i pomislile da im neÅ”to prigovaram. Uostalom Zocina ideja je i prihvaƦenja kod dizajniranja naslovne strane u delu logotipa *POEZIJASCG*.

Dakle, Nato, Zoco i svi ostali pesnici, nemojte mi uzeti za zlo moju nameru da uspeŔno realizujemo projekat, i hajde, napravimo to jedinstvo koje Bille zagovara.

Pozdrav Svima.

_________________
*Šta je mir duŔe, naspram oŔtrih ivica slobode*
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Mariadeyana



Pridružio: 12 Jan 2007
Poruke: 16

PorukaPoslao: Pet Mar 28, 2008 6:14 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Zelim vam nesto reci.

Jucer dok sam isla kuci sa posla usput svratim u shop da kupim nesto za skuhati kuci pa nabrzaka uletim u prazan bus(za pravo cudo) i upitam vozaca gdje vozi kad nema table na busu i dok mi je objasnjavao...hop..gurnu me netko na vozacevo staklo i gle...pukose mi djozle.Iza mene se guraju dvije crne balavice sa strasno pogrdnim rijecnikom.Pitam ih da li se meni obracaju i tad jedna od njih primace se u moje lice i poce urali iz sveg glasa takve gadosti da h jos ne cuh u svom zivotu,kako sam bijela *****Posto se navalila na mene i slomila mi cvike,opletem je onim teskim vrecicama iz trgovine koliko god sam mogla po nogama i bubrezima.I da ne pricam vise,dosla policija i bla bla.

Danas...takodjer sam u arapskom shopu da kupim kiseli kupus,medolino,cokolino,pekmez od sipka,vegeta itd i poce trgovac pricu o Kosovu.Pita me jesam li "nove drzave",odgovorim da nisam.Kaze mi ,sigurno sam iz Srbije,kako je Srbija smece i nikad nece biti drzava.Kazem da sam i Cro i upirem moj prst u njegovo lice i kazem da ne usudi vise ruzno reci o mojim zemljama,jer poce prica kako je i Cro smece,jedino imaju ok nogomet.Kako je on i Kurdistana,zivilo muslimansko Kosovo i njegova braca,a kako hriscane ,a posebno Srbe treba nataknuti na kolac zajedno sa Zidovima.I tu nasade gruba svadja.Bila sam jako uzrujana,potistena,tuzna do boli.I dodje menadzer i otjera toga uz izvinjenje meni.

Evo ja sam sada kuci dok vam ovo pisem i jos uvijek sam potistena.A vi sada iz ove ruzne price izvucite pouku.

Hvala Ljubi sto ima lijepo misljenje o nama/meni.Imam i ja lijepo misljenje o tebi Ljubo.Dobar si ,posten covjek,od naroda i ljudina.Ali si i tvrdoglav.

A za Vas Bile-nema sta da se brigate oko ove polemike za knjigu.Pa Boze moj i ovo je za ljude.Dok se polemise znaci da se i radi nesto jer ipak pokusavamo doci do najboljeg rjesenja.A to nije mana vec vrlina covjeka.Bilo bi ruzno ne ucestvovati u diskusiji,bilo bi ruzno samo sjediti i cekati na gotovo.Ako je koment i negativan i to je za covjeka.Nismo tupi niti glupi da ne mozemo sudjelovati u onome sto nas cini sretnima.

I jos nesto.Ovo jeste Ljubin sajt i hvala na njegovom trudu.Divan je.Ali ovo nije Ljubina knjiga,niti je ona besplatna.Ovo je knjiga svih nas koji u njoj ucestvujemo,a za samu realizaciju knjige Ljubo je uluzio veliki trud.

Izvinjavam se na poduzem komentaru.

Srdacno

M.D.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
likota



Pridružio: 31 Okt 2006
Poruke: 65
Lokacija: BAR

PorukaPoslao: Sub Mar 29, 2008 9:44 am    Naslov: lika Odgovoriti sa citatom

Sto da kazem!?Mnogo cudnih i neprihvatljivih kvalifikacija.Tacno je:"Nismo djeca",stojim iza svake svoje rijeci i tvrdim da nijedna nije napisana niti ishitreno niti u afektu.Takodje tvrdim da su razlozi mog odustajanja i dalje tu,
no da ne duzim vise....odustajem od odustajanja...bas me briga....progutao sam i gore stvari u zivotu.Samo vi radite svoj posao...i neka vam je sa srecom...ja i dalje navijam za vas.
_________________
Pjesnik bez Gospoda je kao pjevac bez sluha.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
herman



Pridružio: 18 Jul 2007
Poruke: 271

PorukaPoslao: Sub Mar 29, 2008 12:11 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Tesko je da se usaglase i do detalja budu istog misljenja 5 ljudi,
O 40 i da ne govorim. Zelje treba saslusati ali moramo imati jednog
" egzikutora " koji ce po cenu da se nekome ne svidja privesti stvar kraju.

Pratim od pocetka - Neznam da li cu doziveti resenje ako se ovako nastavi.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
ljuba-trebotin
Site Admin


Pridružio: 10 Avg 2006
Poruke: 279
Lokacija: KruŔevac

PorukaPoslao: Sub Mar 29, 2008 3:39 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hermane, Å”ta Ʀu, ja sam preuzeo na sebe taj nezahvalni ĆØin presecanja stvari. Ali malo dijaloga nije Å”kodilo, uvek vredi izmeniti miÅ”ljenja.

Dakle, projekat se privodi kraju. Koliko vidim niko ne odustaje od uĆØeÅ”Ć¦a u projektu a veƦ je prijavljen.


Zato Molim joŔ jednom sve prijavljene koji do sada nisu regulisali svoje finasijske obaveze da uplate potrebni novac i poŔalju ugovore najkasnije do 05.04.2008. godine.

Evo trenutne operativne evidencije KPZ KruÅ”evac o uplaƦenim sredstvima:



    R.br Ime i Prezime UplaƦeni iznos
    1. Ilija Katana - 1.200,00
    2. Aleksandra PejiƦ - 1.200,00
    3. Ljubodrag ObradoviƦ - 1.200,00
    4. Božo PopadiƦ Aktus - 1.200,00
    5. Sladjana IvanoviƦ - 1.200,00
    6. Latinka DjordjeviƦ - 1.200,00
    7. Lepa SimiƦ - 1.200,00
    8. Milisav DjuriƦ - 1.200,00
    9. Mile TeÅ”anoviƦ - 1.200,00
    10. Mirjana LukiƦ - 1.200,00
    11. Vladimir Rajak - 1.200,00
    12. Života TrifunoviƦ - 1.200,00
    13. Bogdanka RakiƦ - 1.200,00
    14. MarkoMihajloviƦ - 1.200,00
    15. Sanja PetroviƦ - 1.200,00
    16. Natalija JakovljeviƦ - 1.200,00
    17. Darko Kolar - 1.200,00
    18. Lidija PetroviƦ - 1.200,00
    19. Marko AntiƦ - 1.200,00
    20. Dragan TodosijeviƦ - 1.200,00
    21. Gordana KneževiƦ - 1.200,00
    22. Zoran MatiƦ - 1.200,00
    23. Vlada VasiljeviƦ - 1.200,00
    24. Vesna MladenoviƦ - 1.200,00
    25. MarkoRužiĆØiƦ - 1.200,00
    26. Svetlana Poljak - 1.200,00
    27. Željko Sulaver - 1.200,00
    28. Ivica MilovanoviƦ - 1.200,00
    29. Zoran JovanoviƦ - 1.200,00
    30. Dalibor DjokiƦ - 1.200,00
    31. Miljojko MilojeviƦ - 1.200,00
    32. Tomislav SimiƦ - 1.200,00
    33. Zlatko KneževiƦ - 1.200,00
    34. Zorica BrkiƦ - 1.200,00
    35. NikiƦ Milorad - 1.200,00
    36. Maria Deyana - 1.200,00
    37. SaŔa Milivojev - 1.200,00
    38. Stjepan Herman - 1.200,00
    39. Nevenka AlispahiƦ- 1.200,00
    40. Svetlana DjurdjeviƦ- 1.200,00
    41. Spasoje Ž. MilovanoviƦ -1.200,00
    42. Neven MilakoviƦ -1.200,00


Ako ima nekih netaĆØnih podataka, tj, ako je neko uplatio, a nema ga na spisku, ili obratno ako neko nije uplatio a ima ga na spisku, molim Vas da me obavestite na Email: pesnik@poezijascg.com i ja Ʀu odmah to proveriti i izvrÅ”iti odgovarajuƦe ispravke u evidenciji.

Pozdrav Ljuba

_________________
*Šta je mir duŔe, naspram oŔtrih ivica slobode*


Poslednji put izmenio ljuba-trebotin dana Čet Jun 05, 2008 10:56 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
dragicazdralic



Pridružio: 22 Nov 2007
Poruke: 25
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Apr 08, 2008 12:31 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Iako ne uĆØestvujem trenutno u projektu...(mozda u nekom od sledeƦih kojih Ʀe nadam se,biti...naravno!)

malo sam ĆØitala vaÅ”e komentare
i rekla bih samo jednu stvar
...nije lako sa vama izaci na kraj... Rolling Eyes

PoŔtovanje pokretacu i uredniŔtvu projekta!
koji ulijevaju povjerenje
ulazu energiju i svoje slobodno vrijeme
za ovu knjigu...

pozdravi za ĆØika Bileta i dosta realnih ugodnih rijeĆØi!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
lepa_S



Pridružio: 17 Avg 2006
Poruke: 924
Lokacija: ch

PorukaPoslao: Uto Apr 08, 2008 4:17 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dragice, iskreno mi je zao sto nisi ucestvovala... Bila sam ubedjena da si tu na listi ucesnika...Vidi sa Ljubom mozda josuvek mozes da posaljes pesme.
Steta, da tvoje pesme ne udju u ''prvi put'' nase zajednicke knjige!
Hvala za tole reci!

-od srca... lepa
Smile

_________________
Docekaj me osmehom... ...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Aktus



Pridružio: 19 Avg 2007
Poruke: 334
Lokacija: Jacksonville florida

PorukaPoslao: Uto Apr 08, 2008 7:27 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

PoÅ”to sam trenutno dosta zauzet svjim obavezama nisam u moguƦnosti da pratim sve Å”t se dogaĆ°a oko ovog naÅ”eg projekata, ali vidim da se
privodi kraju.
Bio sam meĆ°u prvima koji je mislio da naslov nije adekvatan kao i prvi prijedlog idejnog rjeÅ”enja korica.
Slažem se sa Marijom da smo svi normalni i odgovoni ljudi i da nismo glupi, ali i sa Hermanom da se nikad svi ne bi složili sa jednim rjeŔenjem,
uvijek bi bio neko kome se neŔto ne dopada.
Pa imajuƦi sve to u vidu nisam se viÅ”e upuÅ”tao u diskusiju, ne da sjedim po strani, veƦ zato Å”to vjerujem da Ʀe realizatorski tim osmisliti najbolje rjeÅ”enje. SrdaĆØan pozdrav svima.
_________________
Ako je istina u vinu, ljepota u dusi,
sta je onda sa razumom?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Yahoo Messenger
zoca



Pridružio: 25 Jan 2007
Poruke: 9

PorukaPoslao: Uto Apr 08, 2008 9:09 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Samo kratko ... zelim da pohvalim Lepu koja me je odusevila svojim komentarom. Definitivno imamo prave osobe u urednickom timu nase prve knjige....
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
dragicazdralic



Pridružio: 22 Nov 2007
Poruke: 25
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Apr 09, 2008 12:19 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

lepa_S ::
... Bila sam ubedjena da si tu na listi ucesnika...
Smile


"sreƦa je ...lepa samo kad se ĆØeka kad samo nagovjeÅ”taj da"
reĆØe naÅ”a draga Desanka
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
herman



Pridružio: 18 Jul 2007
Poruke: 271

PorukaPoslao: Pon Apr 28, 2008 8:50 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Šta beŔe dalje ? Question
ZaleĆ°ene informacije Confused
Kada možemo oĆØekivati knjigu ? Laughing
Ŕta se radi ?
dokle se stiglo ?

Izgleda da smo svi tu samo kada se raspravlja Rolling Eyes

Za meine latiniĆØna izrada.

Hvala na informacijamaā€¦
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
ljuba-trebotin
Site Admin


Pridružio: 10 Avg 2006
Poruke: 279
Lokacija: KruŔevac

PorukaPoslao: Uto Apr 29, 2008 6:21 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

U toku je zadnje finiÅ”iranje knjige. Sanja je složila tekst, Spale i Bile su napisali kratke osvrte. Ostaje da joÅ” dva ili tri ĆØlana izvrÅ”e uplatu i da se tekst joÅ” jednom pregleda i posle toga, odmah posle prvomajskih praznika knjiga ide u Å”tampu.

Ja bih voleo da stigne do 10.05.2008. godine, ali ĆØim detalji oko toga budu poznati i definisani, obavestiƦu Vas, ovde na Forumu.

Pozdrav svima.
_________________
*Šta je mir duŔe, naspram oŔtrih ivica slobode*
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
herman



Pridružio: 18 Jul 2007
Poruke: 271

PorukaPoslao: Uto Apr 29, 2008 10:08 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

To su pravi odgovori Cool
Pozdrav !
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
ljuba-trebotin
Site Admin


Pridružio: 10 Avg 2006
Poruke: 279
Lokacija: KruŔevac

PorukaPoslao: Čet Jun 05, 2008 10:40 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Knjiga je definitivno u Å”tampi. Pribavljeni su svi tehniĆØki detalji kao CIP, ISBN itd... OĆØekujum da se iduƦe nedelje ( od 09 do 15 juna) knjiga konaĆØno odÅ”tampa, pa da zakažemo promociju!

Ljuba
_________________
*Šta je mir duŔe, naspram oŔtrih ivica slobode*
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
MirjanaL



Pridružio: 18 Sep 2007
Poruke: 5
Lokacija: Frankfurt/M

PorukaPoslao: Ned Jun 08, 2008 12:22 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ova informacija me je bas obradovala, jos samo kad bi promocija mogla biti u periodu od 25.06 do 03.07 bilo bi idealno (naravno za mene, tada sam u Beogradu).

Pozdrav svima!

Mirjana
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    POEZIJASCG - forum -> KNJIGA *POEZIJASCG* Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 od 7

Skoči na:  

Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group
Prevod by CyberCom
Chronicles phpBB2 theme by
Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford. .