Pfeil Početna arrow KULTURA

Kultura
Filter     Redosled     Prikaži # 
Datum Naslov elementa Autor Broj pregleda
Thursday, 03 May 2007 FEDRARO 2007 od 23.05 do 27.05.2007. g. Djuka Obradović 10732
Saturday, 21 April 2007 Festival dečjeg narodnog stvaralaštva u Lomnici Djuka Obradović 11155
Tuesday, 27 March 2007 Pripreme za smotru sela opštine Kruševac 2007 Ljuba Obrad 10788
Tuesday, 30 January 2007 Sveti Sava u Žabaru i Trebotinu Ljuba Obrad 11188
Sunday, 26 November 2006 *IDEM U LOV* u Kulturnom centru Kruševac Ljuba Obrad 11305
Saturday, 14 October 2006 Osnovna škole Žabare - Dan škole Ljuba Obrad 10814
Sunday, 24 September 2006 SMOTRA SELA OPŠTINE KRUŠEVAC 2006 Ljuba Obrad 11261
Monday, 18 September 2006 FEDRAS 2006 Ljuba Obrad 10986
Friday, 25 August 2006 LETO KULTURE KRUŠEVAC 2006 Ljuba Obrad 12346
Saturday, 19 August 2006 ZVEZDANO ZDRAVINJE 2006 Ljuba Obrad 12793
 
<< Početak < Prethodna 1 2 Sledeća > Kraj >>
Rezultati 51 - 60 of 60
Pesma za Vas !
Latinka ĐorđevićNisiTiKriv21.04.2006


NISI  TI  KRIV



Nisi ti kriv,
što postojiš,
što si tu
i ništa ne tražiš.
Kriv si,
što si dozvolio,
da sve šti imam,
tebi dam.

Nisi ti kriv,
što si od mene otišao.
Kriv si,
što si dozvolio,
da poverujem,
kada smo se rastajali,
da je lako,
ponovo se snaći.

Nisi ti kriv
što me,
možda,
nisi voleo.
Kriv si,
 što si dozvolio,

da živeći pored tebe,
u zaljubljenosti svojoj,
poverujem da me voliš.

Nisi ti kriv...
a kriv si ...

(C) Latinka Đorđević
 
Pročitajte i ...
by pRe
© 2020 poezijascg.com
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.